Вінничани віддали на армію 50 тисяч гривень, які збирали на ремонт багатоповерхівки

15:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

Мешканці однієї вінницької багатоповерхівки зібрали 50 тисяч гривень на заміну системи електропостачання, але порадившись вирішили перерахувати ці гроші на підтримку української армії.

Про це повідомили на сайті Вінницької міської ради.

Ми у своєму будинку зробили вже дуже багато ремонтних робіт. Нам це вдалось здійснити в рамках міської програми зі співфінансування. Цьогоріч планували замінити систему електропостачання, зібрали гроші, а тут війна. Ми порадились і вирішили, що зібрані кошти перерахуємо на підтримку наших військових, розповіла старша по будинку Наталя.

–  Всі мешканці будинку погодились одностайно. Усі розуміють, що ЗСУ вони нині більш потрібні. І якщо усі будуть допомагати та підтримувати наших героїв – перемога не за горами. Нам не шкода нічого для порятунку нашої країни, головне перемогти клятого ворога! – додала пані Наталя.

Гроші для Збройних Сил України люди перерахували на рахунок благодійного фонду “Подільська громада”, який створив спеціальну благодійну програму на підтримку захисників.

Реквізити:
БО «БФ “Подільска громада”»
код ЄДРПОУ 35904183
UA 203204780000002600303188653
в АБ “Укргазбанк”
Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога в рамках БП “Підтримка української армії”

Реквізити для перерахунку і підтримки з-за кордону – ТУТ. Потреби, звіти та інша інформація – на фейсбук-сторінці Фонду.

Ілюстративне фото – 24tv.ua

Читайте також: Як допомогти нашим: волонтери, пункти збору у Вінниці та загальноукраїнські реквізити

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.