Вінничани в петиції повторно просять відновити рух маршруток №32(а) “Сабарів – Залізничний вокзал”

17:50
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничанка в петиції просить відновити рух маршруток №32 (№32а) (Сабарів – Залізничний вокзал). Авторка, зокрема, стверджує, що автобуси, які наразі курсують маршрутом, часом відхиляються від графіка на 20-30 хвилин, а у вихідні курсують зі значним інтервалом.

Авторкою петиції значиться Анастасія Веренько.

Нагадаємо, у вересні вінничанка Жанна Кієнко подала петицію про відновлення руху маршрутного таксі №32 (№32а). Проте у відповіді на звернення було зазначено, що наразі в цьому немає потреби.

У новій петиції пані Анастасія зазначає, що попри те, що в минулій відповіді на таку ж петицію говорилось про те, що зараз автобус рухається з інтервалом 25 хвилин, це не відповідає дійсності, особливо у вихідні.

– У вихідні автобус ходить раз в 40-60 хв. А враховуючи карантинні обмеження в Сабарів неможливо доїхати.

Також автобус не ходить за графіком. Через те, що маршрут проходить через Поділля, особливо під вечір, автобус має значне відхилення від графіку. І це не ±3 хв, як зазначається у графіку руху автобусів, а буває 20-30 хвилин.

Варто повернути маршрутне таксі номер 32, яке завжди ходило за графіком, незалежно від часу дня. Краще платити 10 гривень, а не 8 гривень і знати точно, що якщо через карантин у вихідні дні тебе не взяли в автобус через те, що певна кількість людей набрана, тобі не доведеться чекати ще щонайменше 40 хвилин. Також маршрутне таксі набагато швидше долає свій маршрут, – зазначає авторка.

Станом на 17:51 18 листопада петиція Анастасії Веренько набрала 50 підписів з 350 необхідних. Підтримати звернення можна ще протягом 12 днів – до 30 листопада 2021 року. Проголосувати за петицію можна ТУТ.

Фото – Вінницька міська рада
Головне фото – today.vn.ua

Читайте також: У Вінниці відповіли на петицію про відновлення “маршруток” №32 “Сабарів – Залізничний вокзал”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.