У Вінниці відповіли на петицію про відновлення “маршруток” №32 “Сабарів – Залізничний вокзал”

10:51
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У вересні вінничанка подала петицію про відновлення руху маршрутного таксі №32. Проте у відповіді на звернення зазначено, що наразі в цьому немає потреби.

Нагадаємо, 13 вересня вінничанка Жанна Кієнко опублікувала петицію про часткове відновлення руху автобусного маршруту маршрутного таксі №32 «Сабарів – Залізничний вокзал».

Просимо відновити частково рух 32-го маршруту, а саме жовті буси, оскільки автобуси дуже довго їдуть. Просимо, щоб автобуси ходили, але й додати декілька машин, які були раніше, оскільки це значно полегшить рух вінничан. Дуже просимо не забирати автобуси, але й повернути хоча б декілька машин на маршрут. Ми зовсім не проти, щоб ходив автобус через вулицю Зодчих, але щоб інші люди не потерпали від такого руху. Багато скарг саме на рух автобусів, оскільки вони дуже незадовільні в добиранні на роботу, навчання тощо. – зазначила в петиції містянка.

Було зібрано 360 підписів із 350 необхідних, тому на сайті була опублікована відповідь на електронну петицію.

Відповідь на петицію

У відповіді зазначено, що у вересні поточного року для муніципального автобусного парку придбано 10 газових автобусів великої вмістимості марки «Otokar», які з 9 вересня залучені на автобусні маршрути №4 «Барське шосе – Тяжилів (вул. Лугова)» та №32 «Сабарів – Залізничний вокзал» (через мікрорайон «Поділля») (розклад рухуТУТ).

Зазначено, що на автобусному маршруті №32 працює 5 автобусів великої вмістимості з середнім інтервалом руху 25 хвилин. На сьогодні графік руху автобусів діє в тестовому режимі.

Також уточнюється, що термін дії договору з перевізником, який обслуговував автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №32А «Сабарів – Залізничний вокзал», завершився.

Зазначено, що автобуси «Otokar» мають значні переваги у порівнянні з автобусами «Богдан» приватних перевізників, які здійснювали перевезення в режимі маршрутного таксі, оскільки:

– в них нижча вартість проїзду (8 гривень в автобусі, 10 – в маршрутному таксі); можливість пільгового проїзду для пільгових категорій населення;

– безготівкова оплата проїзду та можливість здійснення безкоштовної пересадки на інший вид муніципального транспорту без додаткової оплати протягом 30 хвилин (для пільгових категорій – 60 хвилин);

– автобус має екологічнішу складову з низькими викидами шкідливих речовин в атмосферне повітря;

– наявність відкидного пандуса, що дає змогу перевозити людей з обмеженими фізичними можливостями та пасажирів з дитячими візками; наявність окремого місця для пасажира на інвалідному візку; кнопки запиту зупинки зі шрифтом Брайля, що покращує якість перевезення пасажирів з вадами зору;

– система кондиціонування салону та USB роз’єми в салоні.

“Разом з тим зазначаємо, що транспортне обслуговування мешканців мікрорайону «Сабарів» забезпечується автобусами автобусного маршруту загального користування в звичайному режимі руху №11 «Сабарів –Вул. Ботанічна», який здійснює підвезення пасажирів до зупинки «Електромережа», ринку «Урожай» та центральної частини міста, звідки можна здійснити пересадку на трамвайні, тролейбусні та автобусні маршрути загального користування, які рухаються в напрямку залізничного вокзалу.
Враховуючи вищевикладене, для відновлення роботи автобусного маршруту загального користування в режимі маршрутного таксі №32А «Сабарів – Залізничний вокзал» немає необхідності” – зазначили у відповіді.

Фото – https://zavtra.com.ua/

Читайте також: У Вінниці опублікували розклад руху нових автобусних маршрутів №32 і №4

Читайте також: Вінничанка просить збільшити кількість муніципального транспорту вздовж вулиці Юзвинської. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.