Вінничани сплатили вже 670 тисяч гривень штрафів за неправильне паркування

14:44
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці водії вже сплатили 670 тисяч гривень штрафів за порушення правил паркування.

Про це повідомив мер міста Сергій Моргунов під час сьогоднішнього брифінгу. Загалом з травня, коли інспектори з паркування почали штрафувати водіїв, було виписано 3 700 повідомлень про притягнення до відповідальності.

За словами пана мера, в майбутньому інспектори почнуть працювати не тільки в центрі, але й в інших частинах міста.

– Важливо що ця робота вже стартувала. Ми готувалися фактично рік до початку цього процесу. В першу чергу нам було необхідно підготувати інспекторів з паркування. […] Вони почали роботу з центральних вулиць, і це була моя основна вимога. Якщо говорити про Соборну, то думаю вінничани теж можуть помітити позитивні зрушення. Далі цю географію необхідно розширювати і не тільки по центральній частині міста, а й по іншим районам і мікрорайонам Вінниці.

Я переконаний в тому, що усі учасники дорожнього руху повинні бути толерантні один до одного. Ніхто немає права порушати, створювати дискомфортні умови, а тим більше небезпеку для пішоходів чи громадського транспорту.

 

Водночас на уточнююче запитання, за який саме період оштрафували порушників на таку суму, у відділі паркування відповісти не змогли.

Нагадаємо, нещодавно у Вінниці патрульна поліція почала прибирати евакуатором неправильно припарковані автівки.

Вінницькі інспектори з паркування вийшли на свій перший рейд у грудні минулого року, але лише в травні 2020 року почали фактично штрафувати водіїв. Задля подальшої роботи зі штрафниками, місто планує купити муніципальний евакуатор. Його очікують отримати у грудні цього року.

Читайте також: “Джипи – передусім”: у Вінниці інспектори з паркування вийшли на перший рейд. ФОТО

Читайте також: У Вінниці інспектори з паркування почали накладати штрафи на водіїв-порушників. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.