Вінничани просять “зелену хвилю” на міських автошляхах

9:42
Автор: admin
Become a Patron!

У Вінниці опублікована нова петиція про запровадження “зеленої хвилі” на міських автошляхах. Ідеться про запровадження особливого режиму роботи світлофорів, коли б водії, що їдуть з дотриманням швидкісного обмеженя, зможуть проїжджати великі відрізки трас, не зупиняючись на перехрестях.

«Зелена хвиля» — це робота світлофорів у режимі, під час якого зелене світло горить на всій вулиці, чим дозволяє транспорту максимально швидко проїжджати відрізок, а не їхати від перехрестя до перехрестя, чекаючи своєї черги на світлофорі. Щоб без зупинок на світлофорах проїжджати вулицю, потрібно тільки дотримуватися встановленої швидкості”, – ідеться в петиції.

Як ідеться в тексті петиції, “така система вже з’являється у інших містах України, зокрема, у Кривому Розі, Дніпрі, Києві. Важливим елементом функціонування такої системи є спеціальні табло, на яких з’являється рекомендована для водіїв швидкість руху. Дотримуючись таких рекомендацій, водії зможуть швидше доїжджати з точки А до точки В, не зупиняючись на світлофорах. А також не порушуючи встановлений швидкісний режим, згідно ПДР”.

Станом на зараз петиція зібрала вже 66 голосів з 350 необхідних, до кінця збору підписів лишилося ще 13 днів.