Вінничани просять “кораблик” на Кемпу, світлофор біля мосту та тролейбус до вокзалу. ПЕТИЦІЇ

8:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

У нових петиціях до міскьої влади вінничани пропонують продовжити маршрут 15-го тролейбусу, зробити острів Кемпа доступним для всіх та просять встановити світлофор неподалік від Староміського мосту.

Так, авторка петиції Галина Данилова зазначає, що “півкілометра – не велика відстань”. Йдеться про відрізок між кінцевою зупинкою тролейбусу № 15 біля Муніципального ринку та залізничним вокзалом. Вона пропонує продовжити маршрут тролейбусу до вокзалу.

Це дозволить розвантажити постійно повні тролейбуси, що йдуть з вокзалу правий берег, особливо на Вишеньку. Тим більше це маршрут, який їде по вулицях без заторів, – стверджується в петиції.

Станом на 8-му ранку петиція зібрала 3 підписи з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.    

В іншій петиції від цієї ж авторки пропонується відновити міст до острову Кемпа.

Стільки гостей приїздить на фонтан, а на Кемпу можна потрапити тільки в 20-градусний мороз по льоду, коли фонтан саме не чинний. Та і настільки товстий лід буває далеко не щороку, тож багато молоді ризикує, ідучи на острів по недостатньо тонкому льоду, – зазначає вінничанка.

В якості альтернативи вінничанка пропонує налагодити рух водного транспортного засобу від пристані, який міг би курсувати влітку вихідними днями.

Станом на 8-му ранку петиція зібрала 17 підписів з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.   

Читайте також: Десант на Кемпу: як волонтери “Острову “Європа” прибирали острів перед фестивалем 

Максим Северін пропонує встановити світлофор при виїзді з Староміського мосту на вулицю Маяковського.

Зображення з петиції.

У зв’язку з поганою організацією дорожнього руху при виїзді з мосту по вул. Оводова на вул. Маяковського, та регулярними порушеннями ПДР та нехтуванням Поліцією стеженням за такою небезпечною та постійно порушуванною ділянкою – пропоную встановити світлофор! Окрім покращення перетинання перехрестя, світлофор також дасть можливість регулювати навантаження на міст, – пояснює свою ідею автор петиції.

Станом на 8-му ранку петиція зібрала 2 підписи з 350 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 13 днів.   

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.