Вінничани отримали чотири бронзові нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики

10:45
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничани отримали чотири бронзові нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні. Так, призові сходинки посіли випускники МДСЮШ №1 Владислав Хоменський, Василь Войтюк та Роман Войтюк. 

Як зазначається на сайті Вінницької міської ради, на чемпіонаті, що відбувся Сумах, взяло участь близько 700 спортсменів.

Так, у змаганнях з бігу на 800 метрів треті місця посіли Владислав Хоменський та Василь Войтюк. У змаганнях з бігу на 1500 метрів третю сходинку посів Роман Войтюк. А за результатами естафетного бігу ще одну бронзу привезли Василь Войтюк та Владислав Хоменський.

Нагадаємо, на початку лютого ми писали, що вінницькі хокеїсти вкотре вибороли перше місце в Чемпіонаті України з хокею на траві у приміщенні. Наприкінці січня наші спортсмени посіли призові місця на чемпіонаті України з боротьби самбо. А в грудні дві вінничанки привезли нагороди з Чемпіонату України з боксу серед дівчат, молоді та юніорок. Боксерки здобули “золото” та “бронзу”.

У МДЮСШ №1 можна займатись легкою атлетикою, художньою гімнастикою, хокеєм на траві і настільним тенісом. Джерело – сайт ВМР

Фото – ВМР

Читайте також: Вінничани перемогли на чемпіонаті України з хокею на траві

Читайте також: Вінничани вкотре виграли чемпіонат України з хокею на траві. ФОТО

Читайте також: Вінницькі боксерки вибороли призові місця на Чемпіонаті України

Читайте також: Вінничанин потрапив у трійку кращих спортсменів світу з панкратіону. ВІДЕО

Читайте також: Вінничани вибороли “срібло” та “бронзу” на чемпіонаті України з боротьби самбо

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.