Вінничани вкотре виграли чемпіонат України з хокею на траві. ФОТО

15:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницькі хокеїсти вкотре вибороли перше місце в Чемпіонаті України з хокею на траві у приміщенні. 

Як повідомляє Вінницька міська рада на своєму офіційному сайті, змагання відбулися 24-26 січня. У змаганнях взяло участь 10 команд. Команда спортсменів міської дитячо-юнацької спортивної школи (МДЮСШ) №1 посіла перше місце.

Нагадаємо, що наприкінці грудня ця сама команда на чемпіонаті в місті Шостка виборола перше місце на чемпіонаті України з хокею на траві.

Водночас раніше повідомлялося, що Вінниччина втратила 18 спортсменів, які грають в хокей на траві. Як розповів розповів перший віце-президент Федерації хокею на траві України Федір Новік, ці спортсмени не на контракті, тож клуб від їхнього «продажу» нічого не заробляє. За словами Федіра Новіка, для укладання контракту треба платити зарплату, яку не платять спортсменам на Вінниччині.

– Усе, що спортшкола (міська ДЮСШ №1. – Ред.) може виділити – це 1000 гривень в місяць на харчування. Коли в Білорусії 1000 доларів – це зарплата. Їдуть спортсмени в Білорусь, Польщу, Іспанію, Італію, Хорватію. На жаль, ми не можемо їх утримувати, – повідомив тоді Федір Новік.