Спортсмени з Вінниччини вибороли 6 нагород на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств. ФОТО

7:49
Автор: Vежа

Нещодавно у Болгарії відбувся чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. У змаганнях взяли участь близько 400 учасників з 23 країн світу. Представляли Україну також спортсмени з Вінниччини.

Чемпіонат тривав 3 28 липня по 2 серпня у місті Софія (Болгарія). У ньому змагалися учасники віком від 12 до 17 років, повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

До складу національної збірної команди України  потрапили 9 спортсменів з Вінницької області й вони здобули шість нагород різного ґатунку:

Іван Бердиш (м. Погребище, спортивний клуб «Козак») — став чемпіоном світу у віковій групі 12-13 років (до 62 кг). Тренер — Дмитро Мельник.

Єва Буженко (м. Тульчин, СК «Гепард») — срібна нагорода у віковій групі 12-13 років (вагова категорія до 57 кг). Тренер — Володимир  Соляр.

Анастасія Городівська (м. Хмільник, СК «Боєць») — срібна призерка у віковій групі 14-15 років (до 57 кг). Тренер — Сергій Городівський.

Ростислав Очеретний (м. Тульчин, СК «Гепард») — бронзова нагорода у віковій групі 14-15 років (вагова категорія до 48 кг). Тренер — Володимир Соляр.

Максим Олійник (м. Хмільник, СК «Боєць») — бронзовий призер у віковій групі 14-15 років (до 57 кг). Тренер — Сергій Городівський.

Олександр Соловей (м. Чечельник, СК «Сапсан») — став бронзовим призером у віковій групі 16-17 років (вагова категорія до 93 кг). Тренер — Дмитро Таранець.

Водночас в загальнокомандному рейтингу українська збірна здобула перше місце. Українська команда загалом виборола 17 золотих, 18 срібних та 17 бронзових нагород.

Друге командне місце посіла збірна Росії: 17 золотих, 15 срібних та 11 бронзових нагород.

На третьому командному місці опинилась збірна США. У них 6 золотих, 3 срібних та 8 бронзових нагород.

Фото з сайту Вінницької ОДА та Facebook-сторінки «Вінницька Арена»