Вінничани називають проспект Коцюбинського “негативним” і намагаються там не ходити (опитування)

9:18
Автор: admin
Become a Patron!

Сьогодні, 13 лютого, у вінницькому Соціохабі під час спільної роботи урбаністів з Вінниці, Києва, Львова та Івано-Франківська, були оприлюднені результати локального соцдослідження. Метою проведення соціології було визначити, як насправді вінничани ставляться до проспекту Коцюбинського в тому стані, в якому він перебуває зараз і що хотіли би там змінити.

Опитування проводили місцеві волонтери і наразі презентували лише проміжні його результати. Загалом в дослідженні мають взяти участь три сотні респондентів, а сьогодні презентували результати, опираючись на відповіді 183 осіб.

Читайте також: Що можуть зробити з ринками на Замості під час реконструкції проспекту Коцюбинського

Зокрема вінничанам пропонували дати відповіді на запитання “Що подобається / не подобається на проспекті Коцюбинського”, які асоціації у містян викликає проспект і чого там найбільше бракує.

Так, переважна більшість опитаних відповіли, що проспект Коцюбинського асоціюється в них з базаром (18%), рівна кількість людей сказали, що перша асоціація – це сам Коцюбинський і “негатив” – по 8%. Не набагато менше – 7% вінничан – асоціюють проспект з вокзалом.

Найбільше проспект Коцюбинського подобається містянам як місце для шопінгу (31%), а також приваблює зручним транспортним сполученням (12%) і не значною віддаленістю від центру (10%).

Читайте також: У Вінниці планують збудувати новий міст через залізничні колії

Водночас на цьому місці вінничанам найбільше бракує естетики будинків та вулиць (15%), рослин (13%), порядку та спокою (13%). Багатьом також не вистачає парковок, місць відпочинку та культурних заходів або ж місць, де вони могли б відбуватися.

Нагадаємо, що сьогодні у Вінниці відбулося ознаймлення команд-переможців містобудівного конкурсу з проблематикою проспекту Коцюбинського і Замостя, який невдовзі мають комплексно реконструювати. В рамках сьогоднішнього заходу урбаністи, архітектори та дизайнери з Києва, Львова та Івано-Франківська ознайомляться з проспектом “в натурі” та дізнаються вихідні дані про цю територію міста.