Вінничани боргують за тепло та гарячу воду понад 132 мільйона гривень

9:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

Станом на серпень вінничани заборгували перед КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” понад 132 мільйони гривень за спожиті послуги. 

Як йдеться на сайті підприємства, найбільша частка цього боргу – це накопичені борги за попередні періоди.

В підприємстві також нагадують, що споживачі зобов’язані оплачувати рахунки за спожиті послуги до 20 числа щомісяця (відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №630), та звертають увагу, що в Україні діє Єдиний реєстр боржників.

До даного реєстру можуть потрапити і споживачі, які нехтують рахунками за послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання. Адже якщо ігнорувати платіжки, підприємство працює з такими боржниками в судовому порядку. Після прийняття рішення суду на користь підприємства, справа переходить у державну виконавчу службу, звідти дані про борг споживача автоматично потрапляють в Єдиний реєстр боржників, – йдеться в повідомленні комунальників.

Також зазначається, що у разі, якщо боржник не має можливості сплатити всю суму одразу, борг можна реструктурувати.

–  Для цього потрібно укласти відповідний договір з КП ВМР “Вінницяміськтеплоенерго” (це можна зробити в службі збуту підприємства за адресою вул. 600-річчя, 13, працюємо по попередньому запису за телефонами: (0432) 60-54-44, (098) 160-54-44). Головна умова при реструктуризації – одразу оплатити 50% від усієї суми, решту – частинами протягом визначеного періоду. Крім цього, обов’язково необхідно сплачувати поточні нарахування.