Вінничанка з-за кордону передала 70 тисяч гривень для облаштування укриття дитсадка

16:01
Become a Patron!

Вінничанка Тетяна, яка зараз мешкає в Америці, передала 70 тисяч гривень на облаштування укриття дитсадка №51, в якому колись працювала.

Як повідомляє Вінницька міська рада, свого часу Тетяна 20 років присвятила цьому садочку, а нині мешкає в Америці. У Вінниці має подругу – завідувачку садочка №51 Людмилу Цабак, з якою постійно підтримує зв’язок.

Рік тому, Тетяна разом з чоловіком приїжджали до Вінниці. Тоді я провела їм екскурсію закладом дошкільної освіти, після якої пара вирішила допомогти з оснащенням новими меблями однієї з груп. Цьогоріч їх допомога дещо змінилась, але була крайнє необхідна, адже як такого надійного укриття у діток не було, – розповідає завідувачка садочка Людмила Цабак.

Зазначено, що для облаштування сховища обрали приміщення в будинку неподалік. Його мешканці використовували для збереження непотрібних речей. Вже після ремонту та облаштування тут зможуть сховатись понад 100 дітлахів.

Наразі наш заклад дошкільної освіти працює в режимі чергового: садочок відвідують дітки, чиї батьки працюють, тим самим невпинно наближаючи нашу перемогу. Ми всі віримо у наші збройні сили і дуже пишаємось своєю колегою-меценаткою. Адже, поки є такі люди – українці непереможні, – додають вихователі.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У Вінниці відсьогодні в очній формі запрацював ще один черговий дитсадок

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.