Вінничанка просить збільшити кількість муніципального транспорту вздовж вулиці Юзвинської. ПЕТИЦІЯ

16:12
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Вінничанка зареєструвала петицію, в якій просить збільшити кількість муніципального транспорту вздовж вулиці Юзвинської у зв’язку зі швидкою розбудовою мікрорайону. Вона пропонує пустити муніципальний автобус, який закільцює повністю вулицю Юзвинську, Барське шосе та вулицю Келецьку. 

Відповідну петицію подала Лілія Захарчук сьогодні, 4 жовтня.

Вона наголошує, що окрім приватних будинків, тут збудовані високоповерхівки та таунхауси. За словами авторки петиції, оскільки район активно розвивається, буде доцільним пустити муніципальний автобус, який “закільцює” повністю вулицю Юзвинську, Барське шосе та вулицю Келецьку. Таким чином, транспортна розв’язка покращить комфортність життя жителів мікрорайону.

У зв’язку з масштабною розбудовою даного району, стає недостатньою кількість транспорту. На протязі останнього року було закінчено будівництво двох високоповерхових будинків, що знаходяться в цьому районі, а саме ЖК Агрономічне та ЖК Західний, також збудована велика кількість таунхаусів та приватних будинків, а відповідно збільшення кількості мешканців мікрорайону. Маршрутних таксі, які тут наявні – недостатньо. Тому просимо запустити муніципальний автобус, який закільцює повністю вулицю Юзвинську, Барське шосе та вулицю Келецьку. Це значно покращить добирання школярів до навчальних закладів, а також інших мешканців до робочих місць, – йдеться в петиції.

Наразі петицію про збільшення кількості муніципального транспорту по Юзвинській підписали 22 особи з 350 необхідних.

До кінця збору підписів залишилось 14 днів.

Підписати петицію можна за ЦИМ посиланням.

Ілюстрації – Google maps та архів “Vежі”

Читайте також: У Вінниці пропонують встановити світлофор біля ж/к “Східна перлина” на Тяжилові. ПЕТИЦІЯ

Читайте також: У Вінниці пропонують перенести зупинку “Служба колії КП ВТК” по маршруту 15А. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.