Вінничанка просить долучитися до збору на авто, генератори та зарядну станцію для бійців

13:58
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вінничанка Наталя Некипіла просить небайдужих долучитися до збору на авто, генератори та зарядну станцію для захисників.

Як повідомляла раніше Наталя Некипіла, вона разом з вінничанкою Богданою Лясківською прагнуть зібрати 330 тисяч гривень.

– Ми з Богданою Лясківською не будемо розповідати про обовʼязок донатити і завдяки кому у нас є можливість зустріти Різдво. Ви і так це знаєте. Але нагадаємо, що донат – це найменше, що можемо зробити, аби спокійно і впевнено підняти келих у свята. Сьогодні наші воїни потребують не лише вдячності, а відчуття єдності тилу з фронтом. Тож нехай закриті потреби військових будуть нашим дарунком, як вдячність за їх і самопожертву і найцінніший дар, – зазначає Наталя.

Зазначено, що кошти збирають на авто для бійців роти 14 окремого полку ЗСУ, які наразі несуть службу на Запорізькому напрямку, та на генератори і зарядну станцію для військових роти ударних безпілотних авіаційних комплексів 41 ОМБр, які нині працюють на Купʼянщині.

Задля того, аби швидше зібрати кошти, суму було розділено на кілька частин для збору. Ціль Наталі – зібрати 150 000 гривень.

Реквізити: 

Монобанка – ТУТ

Номер банки збору – 5375411212693985

Нагадаємо, Наталя Некипіла – вінничанка, випускова редакторка “Радіо Накипіло”, раніше – шеф-редакторка радіо “Місто Над Бугом”. Також жінка є засновницею ГО “Спільнота вітиліго Україна “ІНАКШІ” (раніше Vежа публікувала інтерв’ю з Наталею – переглянути можна ТУТ). 

Ілюстративне фото – frankonews.if.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.