Вінничанам просто неба розкажуть про історію готелю “Савой” та канцелярії Петлюри

12:50
Автор: Vежа
Become a Patron!

Про історію готелю “Савой” та Європейської площі, садиби Стаховського та канцелярії Петлюри і, звісно, – про Вежу Артинова й саму символіку міста вінничанам розкажуть на День Незалежності просто неба.

Серія open-air лекторіїв відбудеться в рамках проекту “Вінниця крізь” час, що фінансується Британською радою. Про це Vежі повідомив один з його ініціаторів, співробітник Департаменту культури ВМР Олексій Циганков.

Лекції триватимуть протягом двох днів: так, 24 серпня перша з них розпочнеться о 16:00 на Майдані Незалежності, за півгодини на цьому ж місці відбудеться і друга лекція. О 20:00 вже на Європейській площі відбудеться завершальна лекція цього дня.

У п’ятницю, 25 серпня лекції продовжаться на Європейські площі: о 20:00 розпочнеться перша, а за півгодини відбудеться друга.

Як зазначив п. Циганков, очікується, що лекторами виступлять співробітники Центру історії Вінниці, докторка історичних наук Тетяна Кароєва та професорка Вінницького педагогічного університету, історикиня Ольга Коляструк.