× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Вінничанам просто неба розкажуть про історію готелю “Савой” та канцелярії Петлюри

12:50
Автор: Vежа

Про історію готелю “Савой” та Європейської площі, садиби Стаховського та канцелярії Петлюри і, звісно, – про Вежу Артинова й саму символіку міста вінничанам розкажуть на День Незалежності просто неба.

Серія open-air лекторіїв відбудеться в рамках проекту “Вінниця крізь” час, що фінансується Британською радою. Про це Vежі повідомив один з його ініціаторів, співробітник Департаменту культури ВМР Олексій Циганков.

Лекції триватимуть протягом двох днів: так, 24 серпня перша з них розпочнеться о 16:00 на Майдані Незалежності, за півгодини на цьому ж місці відбудеться і друга лекція. О 20:00 вже на Європейській площі відбудеться завершальна лекція цього дня.

У п’ятницю, 25 серпня лекції продовжаться на Європейські площі: о 20:00 розпочнеться перша, а за півгодини відбудеться друга.

Як зазначив п. Циганков, очікується, що лекторами виступлять співробітники Центру історії Вінниці, докторка історичних наук Тетяна Кароєва та професорка Вінницького педагогічного університету, історикиня Ольга Коляструк.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.