Вінничан запрошують у парк святкувати День Батька

17:34
Автор: Vежа
Become a Patron!

16 вересня о 15:00 у Парку Дружби Народів (Вишенське озеро) розпочнеться захід, присвячений відзначенню Дня Батька в Україні.

Як повідомляють організатори – ГО “Вінницька Європейська стратегія” – “захід має на меті популяризацію святкування Дня Батька, впровадження даного свята у життя вінничан, плекання сімейних цінностей та забезпечення культурного відпочинку мешканців нашого міста”.

Як зазначають організатори, “цьогорічний захід буде насиченим за наповненням: на вас чекають тематичні лекторії, виступи, спортивні та інтелектуальні  змагання, а також різноманітні майстер класи. Окрім того для гостей заходу, організатори підготували безліч конкурсів та подарунків”.

Зокрема під час свята “татусі – учасники будуть проходити локації – випробовування, на кожній з яких проявлять свої можливості, за які отримуватимуть фішки – зірочки. Переможець – той, хто отримає сумарно зі всіх локацій найбільшу кількість зірочок принесе родині головний приз” – ідеться в прес-анонсі.

В програмі заходу:

– Неймовірні зачіски для донечок від своїх татусів, фейс арт для маленьких гостей, малювання на мольберті, тощо.

 – Лекторій з карвінгу,  про правила дорожнього руху та можливість перевірити рівень своєї досвідченості у запропонованій сфері.

– Локація, де буде запропонована можливість повправлятись у ловлі риби.

Окрім того організатори підготували спортивні конкурси, естафети та змагання, де татусі матимуть можливість позмагатись як самим, так і з дітками. Куточок, де дітки матимуть змогу зробити подарунки для татусів своїми ручками та порозважатись із однолітками.

Організаторами є громадські організації «Фундація суспільного розвитку» та «Вінницька європейська стратегія» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.