Вінничан запрошують стати учасниками “Школи соціальних змін”

11:07
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінничан запрошують долучитись до освітнього інтенсиву з волонтерства та роботи з волонтерами, який відбудеться наприкінці жовтня. Учасники, зокрема, братимуть участь у волонтерських акціях та створюватимуть ідеї для розвитку своїх громад.

Як повідомляється в анонсі, тренінги “Школи соціальних змін” відбуватимуться 22-24 та 29-31 жовтня в “Квадраті”.

– Освітній інтенсив для тих, хто хоче творити зміни вже зараз. На тебе чекає два навчальних модулі, де разом з експерт(к)ами ми розберемось у темі волонтерства, лідерства та соціальних змін, візьмемо участь у волонтерських акціях та створимо ідеї для розвитку своїх громад.

Для кого?
– для школярів старших класів та студентів;
– для молодіжних працівників та працівниць;
– для тих, хто хоче розвивати волонтерський рух у своїй громаді;
– для тих, хто прагне творити зміни на краще вже сьогодні, – йдеться в анонсі.

Зазначено, що до тренінгу запрошуються учасники та учасниці з Вінниці та Вінницької області – загалом у школі братимуть участь 20 людей.

Навчання триватиме шість днів (загальна тривалість Школи – 48 годин). Тренінги передбачають участь тренерів та тренерок з команди Української Волонтерської Служби та виконання домашніх завдань у своїх громадах. Згідно з програмою, участь у обох тренінгах (22-24 жовтня, 29-31 жовтня) є обов’язковою.

Повідомляється, що відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Організатори (Українська Волонтерська Служба та Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА) зважатимуть на мотивацію та надаватимуть перевагу тим заявкам, де від однієї громади подалось щонайменше дві людини.

Вказується, що після проходження навчальної програми”учасник отримує сертифікат та підтримку для втілення волонтерських ініціатив у рідному місті”.

Тренінги “Школи соціальних змін” відбуватимуться 22-24 жовтня та 29-31 жовтня у ВОМЦ «Квадрат» (вул. Театральна, 15). Участь безкоштовна. Для участі у конкурсному відборі потрібно до 19 жовтня зареєструватись ТУТ.

З усіх питань можна звертатись до координатора програми Філіпа Шовгенова: [email protected]

Фото організаторів