Вінничан запрошують ознайомитися з конкурсом щодо оновлення простору біля музею Коцюбинського

16:50
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

У Вінниці 31 березня відбудеться інформаційний захід стосовно конкурсу з оновлення простору біля музею Коцюбинського. 

Як ідеться у повідомленні на сайті Вінницької міської ради, захід буде влаштовано для потенційних учасників і всіх зацікавлених в архітектурному конкурсі.

– Метою архітектурного конкурсу стане розробка проєкту, в результаті якого будуть об’єднані спільною концепцією та отримають новий вигляд сад меморіального музею, площа з пам’ятником і дитячий майданчик, що розташований поряд, – ідеться у дописі. – Цей простір може стати не лише сучасною відпочинковою зоною для мешканців та гостей міста, а й привабливою туристичною локацією, що буде знайомити з постаттю Сонцепоклонника. 

Організатори запрошують фахівців у галузі урбаністики, архітектури, ландшафтної архітектури й інших суміжних творчих професій до участі в інформаційному заході щодо всеукраїнського архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» у Вінниці.

“Підсилити” команду, яка захоче взяти участь у конкурсі, зможуть письменники, літературознавці, художники й інші фахівці історії та мистецтва, які допоможуть розкрити у просторі особистість Коцюбинського.

Замовник архітектурного конкурсу – департамент містобудування та архітектури Вінницької міської ради. Організатори – КП «Інститут розвитку міст», департамент маркетингу міста та туризму та департамент культури Вінницької міської ради, Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського. Конкурс проводиться за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ», який впроваджується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für іnternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією захід буде проведено онлайн. Трансляція вестиметься з офіційної фейсбук-сторінки конкурсу за ЦИМ посиланням. Інформаційний захід розпочнеться 10:00, 31 березня.

Зазначено, що учасники інфозаходу зможуть познайомитися з організаторами, вивчити територію конкурсного проєктування,  дізнатися про передісторію локації, почути результати вивчення громадської думки та дослідження цієї ділянки, ознайомитися з умовами участі й етапами проведення архітектурного конкурсу та обговорити цікаві виклики, що стоятимуть перед конкурсантами.

За новинами архітектурного конкурсу «Коцюбинський вдома» можна стежити ТУТ.

Нагадаємо, минулого року у Вінниці розпочали реставрацію літературно-меморіального музею Михайла Коцюбинського.