Вінничан запрошують на ще дві безкоштовні екскурсії, присвячені історії Вознесенського монастиря та храму святого Юрія

17:20
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Центр історії Вінниці організує ще дві екскурсії, присвячені історії Вознесенського монастиря та храму святого Юрія на Вінницьких Хуторах. Вони відбудуться 15 та 17 січня відповідно.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Центру історії Вінниці.

– Монастир Вознесіння Господнього існував у середмісті Вінниці в XVII столітті. Його діяльність безпосередньо пов’язана з іменами митрополита Петра Могили та Івана Богуна. В 1651 році територія монастиря стала одним з місць оборони Вінниці від війська Речі Посполитої. Згодом монастир, ймовірно, перенесли в село Великі (Старі) Хутори і в 1726 році заснували там церкву св. Юрія.

Про те в чому особливість та унікальність цієї обителі, як вона виглядала та куди зникла, а також про непросту, але захоплюючу історію Вінниці XVII-XVIII століть ви зможете довідатись під час екскурсії, – йдеться в анонсі.

Вказується, що екскурсії вестимуть співробітники Центру – Марія Куряча та Максим Вітюк. Тривалість однієї екскурсії – близько години.

Екскурсії “Втрачене диво” відбудуться 15 січня (субота) о 12:00 та 17 січня (понеділок) о 17:00. Участь безкоштовна. Кількість учасників однієї екскурсії: 20 осіб.

Для реєстрації необхідно залишити коментар під ЦИМ дописом, в якому варто вказати обрані дату і час, а також кількість людей-учасників. Після цього з учасниками зв’яжуться співробітники ЦІВ та підтвердять реєстрацію.

Про зміни планів на екскурсію просять повідомляти завчасно.

Нагадаємо, сьогодні мала відбутись перша екскурсія “Втрачене диво”.