Вінничан запрошують на показ документального фільму «Людина»

7:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничан запрошують приєднатися до філософського кіноклубу. Цього тижня відбудеться показ та обговорення фрагменту документальної стрічки «Людина» від французького режисера.

У неділю, 7 лютого, у креативному просторі «Артинов» (вул. Оводова, 22) відбудеться перегляд та обговорення фрагменту документального фільму «Людина» («HUMAN»). Початок о 17 годині.

Режисер стрічки Янн Артюс-Бертран. Фільм знімали у 60 країнах світу за участю близько 2 000 людей.

– Фільм став для всього світу своєрідним дзеркалом, в якому відображається людина з її болем, радістю, з її проблемами й простим людським щастям. Звичайні люди відповідають на одвічні питання про кохання, смерть, свободу та інші. Режисер не повідомляє нам особисті дані про цих людей, щоб підкреслити схожість 7 мільярдів людей, що живуть сьогодні на планеті Земля. У нас з’явилася можливість поглянути у це дзеркало, вкотре пильно придивитися до самих себе і відповісти на питання: «Що ж робить нас людиною?», — вказано в анонсі.

 

Для того, щоб потрапити на кінопоказ та обговорення, необхідно заздалегідь зареєструватися за ЦИМ посиланням. Вартість вхідного квитка — 80 гривень.

За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном (067) 865 89 92.

Читайте також: “Маємо право на українське кіно”: у Тиврові просять допомогти зібрати гроші на проектор для перегляду фільмів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.