У Вінниці влаштують онлайн-тренінг про соціальне підприємництво

12:34
Автор: Ольга Каплун

Вже цієї середи, 6 жовтня, у Вінниці відбудеться інформаційний онлайн-вебінар на тему соціального підприємництва, яку організовує громадська організація “Egalite International”. До участі запрошуються діючі підприємці та активна молодь, яка має власні ідеї.

Як ідеться на фейсбук-сторінці заходу, темою онлайн-лекції буде “Активний розвиток соціального бізнесу – шлях до сталої громади”. На тренінгу в учасників буде можливість дізнатись:

– чинники виникнення соціального підприємництва та його вплив на розвиток громадянського суспільства;

– історію (кейси) вдалих стартапів та діяльність вже існуючих проектів за напрямком розвитку соціальних підприємств в Україні та закордоном;

– діючі практики і проєкти з підтримки соціального підприємництва.

Також на онлайн-вебінарі учасники отримають знання щодо видів та діючих моделей соціального підприємства. Початок тренінгу – о 16:00. 

Зареєструватись на подію необхідно за ЦИМ посиланням.

Довідки за телефоном: 097-295-4603 (Ольга Шевчук, керівник Вінницької лабораторії соціального підприємництва).

Варто зазначити, що у Вінниці вже не перший раз організовуються подібні події для ініціативної молоді. Так, ще у липні та серпні відбулись освітні заходи про молодіжне соціальне підприємництво та перспективи його розвитку, де спікери ділились своїм досвідом.

«Егаліте Інтернейшнл» – неурядова безприбуткова громадська організація, яка допомогає неурядовим організаціям, жінкам, молоді та підприємцям розвиватися і покращувати демократичне середовище у країні.

Фотоілюстрації – з фейсбук-сторінки події та https://e-learning.ednannia.ua/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.