Вінничан запрошують на День кар’єри

18:08
Автор: Vежа
Become a Patron!

Наступного тижня у Вінниці влаштують черговий день кар’єри “Profit Day”, де різноманітні компанії шукатимуть собі працівників, а ті в свою чергу зможуть поспілкуватись із потенційними роботодавцями.

Ярмарок вакансій або ж День кар’єри “Profit Day” відбудеться 18 травня. Як зазначають організатори, це подія для тих, хто шукає можливості працевлаштування або ж хоче визначитись із майбутньою професією.

Компанії тут мають нагоду знайти собі фахівців. Молоді люди – більше дізнатися про професії або навіть зробити спробу працевлаштування. Під час “Profit Day” представники передових компаній влаштовують презентації, проводять семінари, тренінги, майстер-класи, та приймають резюме від кандидатів, – йдеться в описі події.

Під час заходу будуть презентовані наступні вінницькі компанії: ASTA.MOBI, Вінницька ІТ-академія та Infopulse. Окрім цього на учасників чекає панельна дискусія на тему “Хочеш стати Mobile Developer почни з iOS чи з Android чи, може, з React Native?”, а також лекція про три кейси з машинного навчання. Більш детальну програму можна переглянути за посиланням.

“Profit Day” відбуватиметься в готелі “Optima” (вулиця Київська, 50/1). Вхід вільний, проте попередня реєстрація обов’язкова. Подія розпочнеться о 08:30 і триватиме до 17:00.

Фото: “Profit Day”