Вінничан запрошують на День кар’єри від Представництва ЄС

11:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці відбудеться День кар’єри, де потенційні роботодавці розповідатимуть на що звертають увагу на співбесідах, у резюме та якими навичками має володіти працівник.

Захід заплановано на середу, 20 березня, в актовій залі Донецького національного університету ім. Стуса, за адресою вул. 600-річчя, 21. Триватиме День кар’єри з 10 до 17 години.  До речі, такі зустрічі відбуваються у різних містах України завдяки Представництву Європейського Союзу.

Дні кар’єри ЄС – це можливість поспілкуватися з потенційним роботодавцем та ознайомитися зі світовими трендами у сфері праці. Фахівці, які щоденно займаються набором кадрів, розповідатимуть про те, як відповісти на складні питання під час співбесіди, на що рекрутери звертають увагу, які компетенції в даний час найактуальніші на ринку праці. Також можна дізнатися про обов’язки на обраній посаді та організаційну культуру компанії.

Окрім цього, на заході можна буде взяти участь у панельній дискусії «Найкращі професії майбутнього: чому варто інвестувати час зараз?» та навіть записатися на стажування або пройти співбесіду в українських та європейських компаніях, або ж дізнатися про можливості навчання за кордоном.

Детальніше із розкладом заходу можна ознайомитися ТУТ. Участь у заході безкоштовна.

«День кар’єри ЄС» проводиться в рамках проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні», що є ініціативою Представництва Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство».