Вінничан запрошують до обговорення проекту містобудівної документації

18:01
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Мешканців Вінниці запрошують до обговорення проєкту містобудівної документації – “Комплексного плану просторового розвитку території Вінницької міської територіальної громади та Проекту внесення змін до Генерального плану м. Вінниця” та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Як повідомляє Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради, з матеріалами проєкту містобудівної документації, в електронному вигляді, можна ознайомитись на вебпорталі Вінницької міської ради в сервісі «Громадські слухання» за ЦИМ посиланням, на паперових носіях документація буде доступна з 9 до 13 липня 2024 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом архітектури та містобудування Вінницької міської ради за адресою: вул. Григорія Сковороди, 38, м.Вінниця, 21050, тел.: (0432)67-23-65, або за допомогою електронної пошти: [email protected] до 15 липня 2024 року. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи.

Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання з обговорення проєкту містобудівної документації – “Комплексного плану просторового розвитку території Вінницької міської територіальної громади та Проєкту внесення змін до Генерального плану м.Вінниця” та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 16 липня 2024 року о 17:00 за адресою: вул. Соборна, 34 в м. Вінниця.

Жителям Вінницької міської територіальної громади, які братимуть участь у громадських слуханнях, при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Ілюстративне фото – Andrii Yalanskyi | shutterstock.com