Вінничан запрошують безкоштовно вивчати нідерландську мову та культуру

8:24
Автор: Vежа

З наступного тижня у Вінниці розпочне роботу безкоштовний розмовний клуб з вивчення нідерландської мови та культури. Проводитиме заняття волонтер з Нідерландів. 

Центр розвитку “Пангея Ультіма” з 18 листопада влаштовуватиме зустрічі, на яких можна буде більше дізнатися про мову та культуру невеликої європейської країни. Проводити заняття буде волонтер Європейського Корпусу Солідарності із Нідерландів Пол Моргенштерн. До речі, клуб нідерландської мови “Пангея Ультіма” започаткувала ще у 2018 році.

– Це унікальна можливість дізнатись про цікаву і багату культуру цієї маленької європейської країни та попрактикувати голландську мову із носієм. Заняття відрізнятимуться креативним підходом, що обертатиметься навколо культури, традицій, сучасності Нідерландів, – обіцяють організатори.

Зустрічі клубу будуть відбуватися щосереди о 17 годині у приміщенні креативного простору “80 LEVEL”, який розташований за адресою вул. Магістратська, 80. Вхід – вільний, однак необхідно заздалегідь зареєструватися за телефоном (0432) 67-31-69. Зазначимо, що реєстрація можлива у робочі дні з 12 до 18 години.

Читайте також: У Вінниці іноземці безкоштовно навчатимуть польської та іспанської

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.