У Вінниці іноземці безкоштовно навчатимуть польської та іспанської

12:01
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

Хлопці з Польщі та Іспанії влаштують у Вінниці безкоштовні розмовні клуби. Тих, хто хоче долучитися до діяльності волонтерів, запрошують “на каву” в одну з вінницьких кав’ярень.

Як ідеться в анонсі, розмовні клуби з польської та іспанської мов відбудуться в креативному просторі “Level 80”, та будуть для вінничан абсолютно безкоштовними. Лідерами стануть носії мови з Польщі та Іспанії – Влодімірєжом та Алехандро, які приїхали до Вінниці на дев’ять місяців у межах ініціативи “Європейський Корпус Солідарності”.

З ліва на право: Ярослав Геращенко (ГО “Центр розвитку Пангея Ультіма”), Влодімєрж та Алехандро.

Зазвичай, для таких занять рівень знання мови не важливий, але організатори просять приходити на заняття маючи базові знання мови, або принаймні володіти англійською.

Реєстрація обов’язкова за номерами: 098 532 97 95 (Катерина) та 0432 67 31 69. Набір у групи триває з 10 по 28 лютого. Зустрічі відбуватимуться у креативному просторі “Level 80” (вулиця Магістратська, 80).

UPD: згодом організатори повідомили, що місць в групі на заняття з польської мови уже немає. Набір на іспанську триває.

Окрім цього, волонтери запрошують вінничан на зустріч, на якій можна дізнатися як долучитися до їхніх проєктів аматорського медіа, екології, неформальної освіти та іноземних мов, сільського розвитку та інших ініціатив ГО “Центр розвитку Пангея Ультіма”, де хлопці й працюватимуть.

– Приємний музичний супровід для нас створять хлопці із гурту “MESCALITO”, а запашна кава локації створить ідеальні умови для плідного обміну ідеями, міжкультурного спілкування та неочікуваних знайомств, – йдеться в анонсі.

Робочими мовами будуть мікс української, англійської та “інших зручних для порозуміння мов”. Всі, хто підтвердить на барі репост події (із датою не пізніше 18 лютого) скріншотом зі смартфону, отримає одноразову знижку на напої.

Вхід вільний, зустріч розпочнеться 18 лютого, о 18:30 у кав’ярні “Синій Кактус”.

Фото – з фейсбук сторінки ГО “Центр розвитку Пангея Ультіма” та креативного простору “Level 80”

Читайте також: “Я зрозуміла, що хочу повернутися”: вінничанам розповіли, як прожити рік у Європі та чому варто повертатися в Україну. ФОТО

Читайте також: Безкоштовні мандрівки світом заради добрих справ: як вінничани можуть “волонтерити” у Європі

Читайте також: Вінниця іншими очима: Жульєн Моріс, волонтер

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.