Вінничан просять повідомляти на «гарячу лінію» про підпільні казино та «чорних» лісорубів

13:00
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Відтепер вінничани, яким стали відомі факти незаконного знищення лісових насаджень та роботи підпільних гральних закладів, можуть повідомляти про це поліцію за спеціальним номером телефону.

Як повідомляють у Відділі комунікації Головного управлінні поліції Вінниччини, також на «гарячу» лінію можна звернутись у випадках, коли жителі міста чи області помітили перевезення лісопродукції, або ж виявили підпільні гральні заклади.

Лінія відкрита вже понад два місяці, втім поки не користується популярністю серед вінничан.

  • Людям зручніше телефонувати «102» або ж писати письмову заяву, – розповідає Анна Олійник, керівник відділу комунікації ГУ НП у Вінницькій області. – Проте звернення громадян саме на «гарячу» лінію дозволило б зменшити навантаження на лінію «102» та згрупувати повідомлення за їх характером.

Як зазначила представник прес-центру ГУ НП Ірина Добровольська, за аналогічний період минулого року до поліції надійшло 11 заяв про незаконну порубку лісу, стільки ж й цьогоріч.

  • Загалом 2016 року надійшло 103 заяви, втім 50 відкритих проваджень з них було закрито – факти не підтвердились, – каже Ірина Добровольська. – Порушникам, згідно статті 246-ї Кримінального Кодексу, загрожує від п’ятидесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, арешт строком до шести місяців, або позбавлення волі строком до трьох років, або обмеженням волі до трьох років.

Щодо підпільних гральних закладів, то за поточний рік їх виявлено 32, вилучено 180 одиниць комп’ютерної техніки. Нагадаємо, штраф за такий підпільний гральний бізнес становить від десяти до 40 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Тобто, якщо сума одного неоподатковуваного мінімуму – це 17 гривень, то максимальний штраф за даний вид злочину становить 680 тисяч гривень.

Номер цілодобової «гарячої» лінії: (0432) 59-31-31.

Головне фото – www.bc-like.com