Вінничан просять не приносити штучні квіти на кладовища

9:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінничан просять не привозити штучні квіти на кладовища, аби не засмічувати територію та не шкодити екології. На входах до кладовищ вже розмістили оголошення із таким проханням.

У коментарі радіо «Місто над Бугом» начальник КП «Комбінат комунальних підприємств» Алік Зубріцький розповів, що кожного місяця з міських кладовищ вивозять 10 великих машин пластику та іншого сміття. Самі ж містяни складають штучні квіти та старі вінки біля парканів, а не відносять до спеціальних урн.

Щоб певним чином вирішити цю проблему, цього року на входах до цвинтарів вирішили розмістити оголошення з проханням не нести штучні квіти. Окрім цього, зазначає Алік Зубріцький, відсутність таких пластикових квітів позитивно вплине на екологію загалом.

Нагадаємо, що у поминальну неділю вінничан безкоштовно підвозитимуть до кладовища в Луці-Мелешківській 45 автобусів. Традиційно автобуси рухатимуться від площі Перемоги по вулицях Замостянській і далі по Д. Нечая. У зв’язку із цим рух приватного автотранспорту на цьому відрізку буде тимчасово обмежено з 7 до 17 години.

Читайте також: Як перемогти “сміттєву” традицію обкладати пластиком могили? Опитування вінничан напередодні поминок

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.