У Поминальну неділю вінничан безкоштовно підвозитимуть до кладовища 45 автобусів

10:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

Традиційно у поминальну неділю після Великодня у Вінниці забезпечать перевезення вінничан до кладовища. Цьогоріч Проводи припадають на 15 квітня.

Муніципальні автобуси безкоштовно перевозитимуть містян до кладовища, яке знаходиться в Луці-Мелешківській. Автобуси рухатимуться від площі Перемоги по вулицях Замостянській і далі по Д. Нечая. У зв’язку із цим рух приватного автотранспорту на цьому відрізку буде тимчасово обмежено.

Як прокоментували Vежі у департаменті енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради, у неділю, 15 квітня, до Луки-Мелешківської вінничан перевозитимуть 30 муніципальних автобусів великої місткості та ще 15 “Богданів”, які нададуть приватні перевізники. Час руху транспорту з 7:00 до 17:00.

Щодо Сабарівського кладовища, то поки організованих перевезень муніципальним транспортом не планують, адже нині цвинтар ще невеликий і в тому напрямку вистачає громадського транспорту.

Також нам розповіли, що до П’ятничанського кладовища безкоштовне перевезення організують пізніше – там Проводи відбуваються на свято Трійці. Цьогоріч це свято відзначатимуть наприкінці травня.