Вінничан попереджають про тимчасову відсутність газопостачання на кількох вулицях

13:17
Автор: Vежа
Become a Patron!

В АТ “Вінницягаз” повідомляють, що протягом 3-4 травня, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, буде припинено газопостачання на кількох вулицях міста. Також повідомляється про ремонті роботи комунальних підприємств, у зв’язку з чим можливі тимчасові відключення водопостачання та електроенергії. 

Відповідну інформацію опубліковано на сайті Вінницької міської ради.

Так, газопостачання буде тимчасово припинено на вулицях Бучми, Кузнєцова, Л. Курбаса, Тропініна, Турчановича, 1-й, 2-й та 3-й провулки Турчановича, вул. Г. Юри, провулок Г. Юри та 1-й, 2-й і 3-й провулки Чумацькі. Відновлять подачу газу одразу після завершення робіт.

Окрім того, за словами начальниці відділу оперативного реагування “Цілодобова варта” Антоніни Іващук, аварійні бригади КП “Вінницяоблводоканал” усувають сьогодні, 3 травня, аварійні ситуації на перехресті вулиць Острозького – В. Антоновича, просп. Космонавтів, перехресті вулиць Шмідта – Пікуса та перехресті вулиць Келецька – Л. Ратушної. Відновлено водопостачання буде відразу після ліквідації аварій.

Бригади “Вінницьких міських електромереж” виконуватимуть планові роботи на вулицях: Бучми, Трублаїні, Волинця, Л. Курбаса, Винниченка, Стеценка, Ширшова, Москвіна, Кривоноса, Кожедуба, Некрасова, пр. Коцюбинського, В. Антоновича та Саксаганського. У зв’язку із цим можливі тимчасові відключення електроенергії.

Щодо КП “Вінницяміськтеплоенерго”, то його працівники сьогодні виконуватимуть роботи на мережах на вул. Келецькій та вул. І. Миколайчука.

Зателефонувати до “Цілодобової варти” вінничани можуть за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Ілюстративне фото – ua-energy.org