VinBookFest переносять через загрозу коронавірусу

10:34
Автор: Юлія Плахтій

Осінній п’ятий книжковий фестиваль “VinBookFest”, в рамках якого у Вінниці запланована зустріч з українським письменником Максом Кідруком – перенесено.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Фестивалю, він мав відбутися з 11 по 13 вересня, коли Вінниця мала відзначати День міста. Втім, у зв’язку з ризиком поширення коронавірусу – подію (як і відзначення Дня міста) перенесли.

На сторінці фестивалю зазначено, що орієнтовно він може відбутися в першій половині жовтня. “Хоча це не вирішено остаточно й залежатиме від майбутньої санітарно-епідеміологічної ситуації в Україні” – додають організатори.

Оперативну інформацію щодо нових дат проведення VinBookFest обіцяють публікувати на офіційних сторінках фестивалю у соціальних мережах.

Нагадаємо, протягом трьох днів, з 11 по 13 вересня, у Вінниці мав відзначатися День міста. Проте 4 вересня міський голова Вінниці Сергій Моргунов повідомив, що святкування переноситься через ризики у зв’язку з коронавірусом, а саме – прогнозований ріст захворюваності у місті в наступні тижні. Моргунов зазначив, що святкові заходи відбудуться, але пізніше і в онлайн-форматі.

Команда фестивалю VinBookFest повідомляла, на заході виступатимуть вісім письменниць та письменників, а саме: Леся Воронина, Олександр Дерманський, Валентина Захабура, що представлятимуть дитячу програму фестивалю, Надійка Гербіш, Володимир Лис, Надія Гуменюк, Дара Корній.

Також анонсувалося, що до Вінниці приїде Макс Кідрук – відомий український письменник, автор романів «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», а також низки тревелогів.

Читайте також: До Вінниці на “VInBookFest” приїде Макс Кідрук

Читайте також: У Вінниці переносять святкування Дня міста

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.