У Вінниці переносять святкування Дня міста

12:28
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У Вінниці переносять святкування Дня міста через ризики у зв’язку з коронавірусом, а саме прогнозований ріст захворюваності у місті в наступні тижні. Його влаштують в онлайн-форматі.

Про це під кінець брифінгу повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Він не назвав точної дати, але сказав, що День міста святкуватимемо в онлайн-форматі.

Шановні вінничани, ми планували на наступних вихідних відсвяткувати День народження нашого міста. Щоб убезпечити вінничан, святкові заходи розпланували … на три дні, і хотіли зробити так, щоб не було скупчення в центральній частині міста…  Але у зв’язку з тими ризиками… щодо зростання захворюваності, я при йняв непросте рішення, але вважаю його правильним саме в цій ситуації.  Ми переносимо свято Дня міста. І забезпечити в місті святковий настрій і додати позитиву людям це звичайно добре, але здоров’я вінничан для мене і для нашої команди важливіше. Тому, коли ми подолаємо епідемію, і далі будемо святкувати. Це буде масштабне, звичайно святкування, запрошення відомих колективів, цікаві проекти для людей різного віку і вподобань, – зазначив Сергій Моргунов.

Він просить усіх зрозумінням поставитися до ситуації і закликав долучитися до святкування, яке перенесуть в онлайн формати. 

Для мене важливий кожен вінничанин і здоров’я кожного з вас, – зазначив міський голова.

Також на початку брифінгу він розповів, що на сьогодні стан по захворюваності на COVID вкрай напружений.

За останні 14 днів при нормативному показнику для Вінниці не більше 148 нових хворих, ми маємо 373 випадки. Тобто перевищення у 2,5 раза. При таких нормативах, які визначило МОЗ, приріст на добу не має перевищувати 10 випадків. У нас же в місті зараз реєструється щодня від 20 до 40 випадків хворих на коронавірус. Це створює надзвичайно загрозливу ситуацію, якої ми всіма зусиллями намагалися уникнути. А саме – потрапляння Вінниці до помаранчевої і, не дай боже, до червоної зони карантину і надмірного у тому числі навантаження на систему охорони здоров’я міста, – сказав Сергій Моргунов.

Зазначимо, що День міста цьогоріч мав відзначатися протягом трьох днів – з 11 по 13 вересня

Фото – з архіву Vежі та vmr.gov.ua

Читайте також: У вінницькій школі закрили клас на карантин через хворобу одного з учнів

Читайте також: З портфелями, медом і масками: як у Вінниці відбулися “лінійки” в День знань. ФОТОРЕПОРТАЖ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.