“VIN/VONA ТА ЇХ СТОСУНКИ”: краєзнавчий музей запрошує на вечірню інтерактивну екскурсію до Дня закоханих

15:34
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

14 лютого у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться вечірня інтерактивна екскурсійна програма. На ній можна буде дізнатись різні історичні факти: від стосунків між чоловіком та жінкою доби палеоліту до традиційної української шлюбної культури.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці події, яку організовує Вінницький обласний краєзнавчий музей.

Вечірня інтерактивна екскурсійна програма “VIN/VONA ТА ЇХ СТОСУНКИ” 14 лютого триватиме з 17:00 до 21:00. Зазначається, що екскурсії проводитимуться щопівгодини.

Стосунки між чоловіком та жінкою розвивалися й перевтілювалися у різні “форми взаємодії” протягом століть й навіть тисячоліть. Таємниця взаємин й досі повністю не розкрита, проте ми спробуємо її розгадати… <…> Хтозна, можливо, саме в цей романтичний святковий час ви зустрінете справжнє кохання. Принаймні, отримати любовне передбачення ви точно зможете! – йдеться в анонсі події.

“Саме ввечері 14 лютого в романтично-сутінкових залах музею відвідувачі дізнаються про:

– моногамію й полігамію в царстві тварин й зрозуміють, що турнірні бої бувають не лише в лицарів

– кохання в палеоліті й отримають відповідь на відверте питання “чи цілувались неандертальці?”

– все-все-все про афродизіаки (хіт щорічної екскурсійної програми)

– шлюбні традиції ХVІІ століття на прикладі подружжя вінницького старости Валєнти Алєксандера Каліновського та його дружини Єльжбєти

– традиційну українська шлюбну культуру

– які листи писала коханому відома красуня-гречанка ХVІІ століття Софія Потоцька

– що одними з перших про вільне кохання почали говорити не представники субкультури “хіпі”, а більшовики” – ідеться в анонсі.

Вартість вхідного квитка – 80 гривень (з врахуванням екскурсійного обслуговування).

Реєстрація на екскурсію обов’язкова. Зареєструватись на захід можна за ЦИМ посиланням або за номером телефону: 068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00).

Організатори зазначають, що кількість місць обмежена, оскільки групи формуються до 15 осіб у зв’язку з карантинними заходами. Також вони просять всіх, хто зареєструвався та з якоїсь причини не зможе відвідати екскурсію, зняти реєстрацію за номером: 068-725-49-57.

Фото – з фейсбук-сторінки заходу

Читайте також: Ламповий, душевний, акустичний: у Вінниці відбудеться “квартирник” гурту “Очеретяний кіт”

Читайте також: «…З забутої теки»: у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї триває виставка графіки Ігоря Синєпольського

Читайте також: «Гаррі Поттер», «Індіана Джонс» та «Зоряні війни»: у Вінницькій філармонії прозвучать композиції з культових фільмів

Читайте також: До Вінниці приїде піаніст Єгор Грушин з презентацією нового альбому

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.