“Вікторія: трагедія пустоти”: у Вінниці презентують фільм про пожежу в одеському таборі

9:46
Автор: Леся Качор

Цієї п’ятниці у Вінниці відбудеться спецпоказ та обговорення фільму про трагічні події одеського табору “Вікторія”. Це фільм-розслідування знятий журналістами “Слідства.інфо” після минулорічної пожежі, яка забрала життя трьох дітей.  

Журналісти “Слідства.інфо” спільно з Анною Савчинською 12 жовтня, о 18:00 покажуть у HUB «Місто змістів» (вул. Пушкіна 11, перший поверх)  фільм “Вікторія: трагедія пустоти”.  Подія передбачає дві часини: показ фільму та спілкування авторками проекту Катериною Лихогляд та Євгенією Моторевською. Журналістки поділяться власним досвідом проведення розслідування, складнощами, що виникали в процесі, а також розкажуть про специфіку своєї роботи.

За словами Анни Савчинської – “Для мене, як організаторки, важливо провести показ не просто журналістського розслідування, а справжнього фільму з драматургією, з сюжетом, із надсильним посилом до громадськості. Трагедію, яка сталась не можна забувати, і цей показ – один із способів пам’ятати і розуміти чому сталось, те, що сталось…”

Як вказують організатори  в анонсі події: «В одеському таборі “Вікторія” під час пожежі загинули три дитини – Соня Мазур, Сніжана Арпентій та Настя Кулініч. Цей заклад називали найсучаснішим в Україні. На його реконструкцію витратили близько 60 мільйонів гривень, а оновлену “Вікторію” навіть відвідував Президент.

Чому ж тоді табір працював без відповідних дозволів та з численними порушеннями? Чому корпус “Вікторії” згорів так швидко? І головне – чи всі винні в цій трагедії опинилися на лаві підсудних?

Журналісти “Слідства.інфо” поспілкувались з батьками загиблих дітей та з незалежною експертною групою, яка проводить власне розслідування. Відповіді на питання – у документальному фільмі-розслідуванні  “Вікторія: трагедія пустоти”.»

Гості заходу матимуть змогу матимуть можливість поставити запитання авторкам фільму.

Репортаж з прем’єри фільму-розслідування трагедії в одеському таборі “Вікторія” 

 

Деталі розслідування у матеріалі «Слідства.інфо»  – Вікторія: трагедія пустоти