Військовим на передову доставили понад 22 тонни гуманітарного вантажу з Вінниччини. ФОТО

17:06
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Напередодні Різдвяних і новорічних свят військовослужбовцям на передову доставили понад 22 тонни гуманітарного вантажу з Вінниччини. 

Голова Вінницької ОДА Владислав Скальський  відвідав 59 окрему бригаду, яка несе службу на Сході України та захищає рубежі від агресії з боку Росії. Як повідомили на сайті ОДА, також сьогодні, 18 грудня,  військовослужбовцям доставили 22 тонни гуманітарного вантажу, який зібрали на Вінниччині, аби привітати захисників напередодні свят.

У повідомленні йдеться, що на передову доставили овочі, фрукти, цукор, крупи та макаронні вироби, різноманітну консервацію, мед, солодощі та багато іншого.

Владислав Скальський також привітав військовослужбовців із 5-річчям від дня створення 59 бригади та наголосив, що відповідно до обласної комплексної правоохоронної програми “Вінниччина і надалі систематично підтримуватиме військових, які захищають мирне життя українців на передовій”.

В ці передсвяткові дні дуже важливим є пам‘ятати про тих, хто на передовій. Хто боронить українські демократичні принципи, суверенність держави, безпеку і спокій українського народу. Український воїн завжди був прикладом незламної віри у незалежність своєї Батьківщини. Багато віків цю віру перевіряли на міцність. От і зараз багато наших воїнів мають нести службу далеко від Вінниччини тут, на сході України. Але Вінниччина завжди пам‘ятає про своїх синів та доньок де б вони не були. І завжди зробить усе, щоб створити маленьке свято для тих хто зустріне Новий Рік і Різдво Христове не вдома. Слава Україні!, – написав згодом Владислав Скальський на своїй сторінці у Фейсбук.

Подібну акцію для українських військовослужбовців, які несуть службу на Сході України захищаючи нашу державу від агресора, щорічно організовує Вінницька ОДА. До неї долучаються всі районні державні адміністрації, ОТГ та освітні заклади Вінницької області, які організовують збір гуманітарної допомоги, яку потім також організовано доправлять на передову (джерело vin.gov.ua).

Фото – vin.gov.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.