Військовослужбовці з Вінниччини долучились до відновлення зв’язку на Херсонщині

13:59
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Херсонській області відновили мобільний зв’язок та інтернет, який зник ще 1 травня. Відновлювати зв’язок допомагали сміливці з різних формувань, оскільки близько 20 кілометрів від Миколаєва постійно велися обстріли. Долучились до відновлення мобільного зв’язку і військовослужбовці з 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Як ідеться на фейсбук-сторінці 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, військові з Вінниччини долучились до відновлення зв’язку з тимчасово окупованим Херсоном.

Так, було перебито волоконно-оптичну мережу між Херсоном і Миколаєвом, близько 20 кілометрів від міста Миколаїв, де постійно велися обстріли. Аби зв’язківці змогли полагодити пошкоджену мережу, Збройним силам України довелося відтіснити окупантів з їхніх позицій.

А далі сміливці з різних формувань, яким допомагали і наші хлопці, під носом у ворога відновили зв’язок та інтернет з тимчасово окупованим Херсоном. Разом переможемо! – йдеться в дописі.

59-та окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка — військове з’єднання Збройних сил України. Бригада підпорядкована оперативному командуванню “Південь”, була сформована вже після початку російської агресії, наприкінці 2014 року. До її складу увійшли три батальйони, які також були сформовані вже після початку війни: 9-й, 10-й та 11-й мотопіхотні, колишні батальйони територіальної оборони. Бригада носить почесну назву на честь Якова Гандзюка — українського військового діяча часів Перших Визвольних змагань (джерело).

Фото – https://www.facebook.com/59ompbr.com.ua

Читайте також: Танки, БМД та десятки противників: як бригада з Вінниччини нищила окупантів за великодні вихідні

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.