Open space для митців: вінницький мистецький простір “ПІЧ” змінює формат роботи

17:52
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Відтепер вінницький мистецький простір “ПІЧ” працює у новому форматі, де представлена робоча зона – коворкінг та мистецький хаб. Також вінницькі митці та переселенці зможуть долучитись до заходів чи записати подкаст або онлайн-трансляцію.

Як ідеться на фейсбук-сторінці вінницького культурного центру “ПІЧ”, відсьогодні простір змінює формат роботи. Так, тут буде можливість попрацювати в будні дні, записати подкаст чи відвідати тематичні обговорення:

– Коворкінг – робота за комп’ютером з 10:00 до 17:00 щоденно, окрім вихідних

– Мистецький хаб – колаборації митців, пошук спільних ідей, реалізація проєктів, нетворкінг

– Проведення заходів – освітні лекції, театральні вистави, благодійні акустичні концерти, виставки, кінопокази, тематичні обговорення та зустрічі, заходи для дітей

– Записи подкастів та онлайн-трансляцій

Окрім цього, є можливість запропонувати та реалізувати власний проєкт/подію з допомогою в “ПІЧі”. Для цього необхідно заповнити форму за ЦИМ посиланням.

Ми провели зустріч “Взаємодія” з представниками креативного кластеру, тепер в нашій базі – більше 50 представників індустрії, 1/3 з інших міст України. Наразі ми займаємось пошуком ініціатив та підготовкою мистецьких проектів. Ми вважаємо за необхідне проводити публічні акції, які через засоби мистецтва протидіятимуть російській пропаганді та насильству, формуватимуть позитивне враження та ідентичність українців, – йдеться в дописі.

“ПІЧ” розташована за адресою: вулиця Пушкіна, 25. Підтримати артпростір можна за реквізитами:

5169 3600 0926 0864 – ПриватБанк.

Мистецький простір “ПІЧ” – незалежний культурний центр у Вінниці, заснований під час пандемії. За півтора роки існування в “ПІЧі” відбулось близько 200 подій. З перших днів війни мистецький простір “ПІЧ” працював як прихисток для біженців та волонтерський пункт гуманітарної допомоги.

Фото – https://www.facebook.com/pich.livestudio/

Читайте також: “Мистецтво – наша зброя”: у Вінниці митці з різних регіонів кооперуються для спільних проєктів. ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.