Відремонтована та з благоустроєм: у Вінниці завершили реконструкцію бібліотеки №16 на Малих Хуторах. ФОТО

14:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці завершили роботи з благоустрою території бібліотеки №16, розташованої на Малих Хуторах. Капітальний ремонт в закладі зробили ще минулоріч. 

Як йдеться на сайті Вінницької міської ради, в цьому році в дворі бібліотеки облаштували плитку, а також встановили паркан.

Зазначається, що бібліотека була відкрита у 1973 році. Востаннє ремонт проводився 35 років тому. Відтак, до початку масштабної реконструкції в будівлі протікав дах, провалювалася підлога, старі вікна та двері не утримували тепло, а також не було туалетної кімнати. Минулоріч тут утеплили стіни, відремонтували покрівлю, оновили електромережу та систему опалення. Крім того, замінили вікна та облаштували санвузол.  

Архівні фото

 

 

За словами виконуючого обов’язки керуючого справами виконкому міськради Сергія Чорнолуцького, з міського бюджету на ремонт будівлі було виділено понад 3 мільйони гривень. 

Окрім того, в 2021 році на конкурс проєктів “Бюджет громадських ініціатив” було подано проєкт “Еко-Хутір “Зелений двір””, мета якого ‒ облаштувати на прилеглій території бібліотеки №16 простір екологічного спрямування. Зокрема, планується, що еко-хутір буде територією, що об’єднає в собі хутір майстрів, екотуризм, а також майданчик для проведення семінарів, квестів і активного відпочинку на природі.

Загалом, як йдеться в повідомленні міської ради, заклад обслуговує більше 10 тисяч жителів мікрорайону в цілому та більше 2 тисяч користувачів у рік. На базі закладу проводяться різні активності, заходи, діють гуртки та майстер-класи для дітей тощо.

Напередодні, 30 вересня, в нещодавно відремонтованій книгозбірні з нагоди Всесвітнього дня бібліотек привітали працівників бібліотечної галузі. Так, зазначається, що кращих працівників галузі відзначили Почесними грамотами міськради та грошовими преміями. Крім того, колективу бібліотеки № 7 подарували фотоапарат, а для філії №14 придбали м’які меблі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зазначається, що у Вінницькій міський територіальній громаді діє заклад культури “Вінницька міська централізована бібліотечна система”, до складу якого входять 24 філії. З 1 січня 2021 року до складу системи увійшли 6 філій з новоприєднаних територій: сіл Вінницькі Хутори, Стадниця, Гавришівка, Малі та Великі Крушлинці, а також Щітки.

Фото – vmr.gov.ua