Вежа як ріжок морозива: у Вінниці створили антистрес-розмальовки про “найсмачніші” місця. ФОТО

13:38
Автор: Катерина Дядюк

У Вінниці створили проєкт #вінницький_антистрес – про “найсмачніші” місця нашого міста. Це серія із п’яти розмальовок, на яких зображені визначні пам’ятки Вінниці. 

Цей проєкт стартував тиждень тому і першим його солодко-архітектурним сюжетом став головний символ міста Вежа Артинова у вигляді ріжка крафтового місцевого морозива.

Ексклюзивні розмальовки #вінницький_антистрес створили у Департаменті маркетингу міста та туризму та “Центрі історії Вінниці”. Як йдеться у дописі, зробили це “для позитиву та натхнення під час карантину”.

Таким чином вінничанам пропонують розфарбувати місто на свій смак.

Незабаром ми знову зможемо мандрувати, а поки що пізнаваймо солодку столицю України просто вдома, за допомогою… олівців і фарб. Завантажте файл, роздрукуйте його (або відкрийте в Paint) та включіть фантазію! Викладайте фото готових розмальовок з хештегом #вінницький_антистрес і позначайте в дописі Центр історії Вінниці та Visit Vinnytsia, повідомили автори проєкту.

З Вежею Артинова так і сталося її розмалювали у найрізноманітніших варіантах, а кращі зразки організатори опублікували на сторінці “Visit Vinnytsia” у Фейсбук.

Сьогодні, 17 квітня, з’явилася друга розмальовка цього проєкту. Нею став “солодкий палац, що височіє над Єрусалимкою”  легендарна садиба Боруха Львовича.

Садиба Боруха Львовича ніби розкішне тістечко на святковому столі. Всередині багато шарів історично-цікавого. А родзинкою є те, що вона колись слугувала резиденцією очільника Української Народної Республіки, йдеться у дописі. Будівля вражає своєю атмосферністю. Середземноморська вілла просто посеред Вінниці та водночас органічна частина давньої Єрусалимки.

Завантажити розмальовки з Вежею Артинова і садибою Львовича можна за ЦИМ посиланням.

Попереду ще три розмальовки із солодко-архітектурними сюжетами Вінниці. Їх також публікуватимуть на фейсбук-сторінці “Visit Vinnytsia”, і стежити за їхнім виходом можна ТУТ.

Фото – facebook.com/visitvinnytsiavn

Читайте також: Садиба Львовича, канцелярія Петлюри та обласний радіовузол: сто років історії вінницької будівлі

Читайте також: Дві сторони однієї Вежі: що всередині головного символу Вінниці?

Читайте також: “Дуже солодка та трохи солона”: презентували новий промо-ролик про Вінницю. ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.