“Веселий спорт”: у Вінниці пропонують намалювати у дворах розмітки для ігор на асфальті. ПЕТИЦІЯ

12:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

До міської влади Вінниці зареєстрували петицію з пропозицією намалювати фарбою у дворах на асфальтних майданчиках і доріжках ігри, в які діти зможуть грати без додаткового інвентарю.

Таку ідею запропонував вінничанин Дмитро Савчук. Він вважає, що намальовані “веселі розмітки” будуть цікавими для дітей та допоможуть їм цікавіше проводити час на вулиці. Автор петиції зазначає, що такі розмітки не потребують значних коштів, багато часу та зусиль, однак створять зони для рухливих ігор дітей різних вікових груп.

– Останнім часом з’являється все більше майданчиків, обладнаних спортивними тренажерами, і це чудово, але поставити їх в кожен двір не вийде з тих чи інших причин, передусім через брак коштів. І я часто бачу дітей і підлітків, які виходять гуляти у двір без додаткового спортивного знаряддя, при цьому прогулянка частіше закінчується посиденьками або іграми з палицями і камінням, або в телефоні. Це не те, що потрібно для здоров’я наших дітей! — йдеться у петиції.

Дмитро Савчук пропонує перелік можливих розміток: класики, розмітка для стрибків у довжину, відбитки ніг і рук для виконання рухів різного ступеня складності, координаційна драбинка, твістер тощо.

– Пропоную разом вирішувати, які малюнки/схеми потрібні нашим дворам. Зробимо разом дозвілля наших дітей цікавішим і кориснішим!

Для того, щоб петицію розглянули у міській раді, необхідно зібрати щонайменше 350 підписів. Підтримати петицію можна ще протягом 14 днів за ЦИМ посиланням.

Читайте також: У Вінниці просять перенести фігуру робота «Бамблбі». ПЕТИЦІЯ

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.