У Вінниці просять перенести фігуру робота «Бамблбі». ПЕТИЦІЯ

16:46
Автор: Vежа

У Вінниці на сайті міських петицій з’явилася пропозиція перенести фігуру робота “Бамблбі”, яку встановили нещодавно на Гніванському шосе.

Як ідеться в петиції, модель вигаданого героя “Бамблбі” з серії фантистичних фільмів “Трансформери” пропонують перенести на іншу локацію – парк Леонтовича чи в парк динозаврів, що на території “Подільського зоопарку”.

Як пише автор петиції, вінницький архітектор Віталій Плясовиця, фігура робота “некрасива” і не пасує до місця, де він розташований. “Не бачу логічного зв’язку між, власне, локацією (Гніванське шосе), кола та пародії на робота “Бамблбі”, – пише Плясовиця.

Щоб облаштувати коло на Гніванському шосе, автор петиції пропонує влаштувати конкурс ідей.

Додамо, що згодом Вінницька міська рада повідомила, що ця інсталяція зроблена повністю за позабюджетні кошти.

– Ідея встановлення цієї інсталяції виникла після виконання капітального ремонту Гніванського шосе, коли на перехресті з об’їзною дорогою з’явилось коло, – каже заступник директора департаменту комунального господарства та благоустрою Юрій Семенюк. – Трансформера встановили за спонсорські кошти, бюджетних грошей не використовували.

Зазначено також, що жовто-чорний трансформер виготовлений з елементів автомобілів, а в темну пору доби фігура підсвічується.

 

Нагадаємо, про встановлення великого жовтого робота “Бамблбі” написав на своїй сторінці вінницький урбаніст Віктор Перлов, а анонсували можливість встановлення такого робота ще у 2019 році.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.