Верховна Рада підтримала відставку трьох міністрів

16:55
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Верховна Рада підтримала відставки трьох міністрів – Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Павла Рябікіна та (заплановано тимчасове) звільнення віцепрем’єр-міністра — міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Про це повідомляє в своєму телеграм-каналі нардеп Ярослав Железняк та передає УП з посиланням на своїх співрозмовників у парламенті.

Так, зі слів Железняка, за відставку Шкарлета проголосували 295 депутатів. На його місце планується призначити Оксена Лісового – на наступному пленарному засіданні.

Сергій Шкарлет

Оксен Васильович Лісовий (нар. 21 липня 1972, Київська область) — український учитель, організатор освіти, військовослужбовець Збройних сил України, кандидат філософських наук (2012), доцент (2015). Директор Національного центру «Мала академія наук України» (від 10 червня 2010). Заслужений працівник освіти України (2021). Лавреат Державної премії України в галузі освіти (2012). Джерело – Вікіпедія

Крім того, парламент підтримав відставку Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Павла Рябікіна. За це проголосували 303 депутати. Железняк вказує, що призначення Олександра Камишіна новим Міністром промисловості відбудеться на наступному пленарному засіданні. Щодо Рябікіна депутат припускає, що той, ймовірно, “поїде послом у Китай”.

Павло Рябікін

Олександр Миколайович Камишін (н. 2 липня 1984, Київ, УРСР) — управлінець, колишній голова правління Укрзалізниці (1 квітня 2022 — 27 лютого 2023), з 11 серпня 2021 був в.о. голови правління Укрзалізниці. До того, як очолив Укрзалізницю, — менеджер у Dragon Capital і SCM, засновник компаній Latifundist Media, Grano Group, AgTech Farm та Fortior Capital. Джерело – Вікіпедія

Михайло Федоров

Зрештою, за відставку Михайла Федорова проголосували 298 нардепів. Наступного пленарного засідання його планують призначити на посаду віце-прем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністра цифрової трансформації України.

Фото – Судово-юридична газета, The Village, Вікіпедія

Читайте також: “Херург”, “професар” і Шкарлет: у Вінниці відбулась акція проти нового очільника МОН. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.