Вакцинація від COVID-19 триває: у Вінниці зробити щеплення можна в п’яти ЦПМСД

17:03
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці отримати щеплення від COVID-19 можна на базі п’яти Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Наразі в місті є достатня кількість вакцин “Pfizer” та “CoronaVac”.

Про це йдеться на сайті Вінницької міськради з посиланням на директора департаменту охорони здоров’я Олександра Шиша.

– Для отримання щеплення можна звернутися до сімейного лікаря, з яким укладена декларація, чи до будь-якого Центру первинної медико-санітарної допомоги у робочі дні з 10:00 до 18:00 год, – каже посадовець. 

Також в міськраді нагадують, що первинна вакцинація від COVID-19 зазвичай передбачає введення двох доз, і важливо отримати обидві. Всім, у кого минуло 6 місяців від щеплення другою дозою, варто зробити бустерну для посилення захисту.

У місті Вінниця для отримання щеплення можна звернутись:

– КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №1” – вул. М. Зерова, 13;

– КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2” – вул. Магістратська, 44;

– КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №3” – вул. Хмельницьке шосе, 96;

– КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №4” – вул. Замостянська, 18;

– КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №5” – вул. Замостянська, 49.

Вакцинація надзвичайно важлива в умовах поширення штаму “Омікрон”, тим більше під час війни, коли застережні заходи, як от носіння маски, дистанція, провітрювання приміщень, дотримуються не завжди. Відтак, у департаменті охорони здоров’я ВМР просять вінничан не легковажити зі своїм здоров’ям та робити щеплення, – підкреслюють в міськраді. 

Відомо, що від початку вакцинальної кампанії у Вінниці повне щеплення отримали понад 156 тисяч людей або 52% від дорослого населення. Щодо бустерної дози, то наразі її зробили вже більше 10,5 тисяч містян, що відповідно становить 3,5%.

Зазначимо, що, за інформацією Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб, станом на 20 травня протягом минулої доби в області зафіксували 16 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 7 – у Вінниці. Досліджено було 51 зразок. Наразі в регіоні хворіють 165 осіб, серед них: 17 дітей та 6 медиків.

Ілюстративне фото – vmr.gov.ua

Читайте також: Російсько-українська війна – 20 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.