ВАКС виніс рішення щодо вінницького нардепа Пашковського

17:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вищому антикорупційному суді виправдали народного депутата з Вінниці від партії “Слуга Народу” Максима Пашковського. Справа стосувалася недекларування орендованої квартири вартістю близько 2 мільйонів гривень.

Як повідомляє Центр протидії корупції, Пашковського виправдали у зв’язку з недоведеністю у його діях складу кримінального правопорушення. Рішення  ухвалили судді Сергій Мойсак, Віра Михайленко та Тимур Хамзін.

За публікацією, Пашковський на суді визнав, що не вказав орендовану квартиру в декларації, але зазначив, що це був не умисел, а помилка.

– Декларацію нібито заповнював його брат, а він винен лише в тому, що не перевірив заповнену братом інформацію перед поданням декларації, – йдеться в дописі. 

Відомо, що прокуратура ще може оскаржити вирок до Апеляційної палати ВАКС. Однак, строки давності в справі вже минули.

Як повідомляють в Центрі протидії корупції, під час розгляду справи Пашковський неодноразово пропускав засідання суду, через що ВАКС змушений був вдаватись до накладення грошових штрафів та примусового приводу. Так, нагадаємо, нещодавно Антикорупційному суді доручили НАБУ здійснити привід “слуги народу” Максима Пашковського. Раніше суд тричі визнавав причини неявки до суду зазначеного нардепа неповажними й зобов’язував сплатити грошові стягнення.

Фото – УНІАН

Читайте також: В Антикорупційному суді доручили НАБУ здійснити привід нардепа Пашковського

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.