В Антикорупційному суді доручили НАБУ здійснити привід нардепа Пашковського

20:27
Автор: Vежа
Become a Patron!

В Антикорупційному суді доручили НАБУ здійснити привід “слуги народу” Максима Пашковського. Депутата обвинувачують в декларуванні завідомо недостовірних даних.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу САП.

Вказано, що колегія суддів Вищого антикорупційного суду, розглянувши клопотання Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, на засіданні, яке відбулось у вівторок, 7 березня, постановила здійснити привід народного депутата України.

Повідомляється, що Пашковського мають доставити на засідання в четвер, 9 березня, о 12:30. Зробити це мають співробітники Національного антикорупційного бюро України. Зазначена ухвала суду набрала законної сили з моменту її постановлення та оскарженню не підлягає.

Зазначається, що у декларації за 2020 рік народний депутат не зазначив квартиру вартістю близько двох мільйонів гривень, яку він орендував протягом року. Дії депутата кваліфіковано за ч. 1 ст. 366-2 КК України (Декларування недостовірної інформації).

Як вказують журналісти, правоохоронці не називають ім’я депутата, однак, за даними агентства “Інтерфакс-Україна”, йдеться про Максима Пашковського (фракція “Слуга народу”). Раніше суд тричі визнавав причини неявки до суду зазначеного нардепа неповажними й зобов’язував сплатити грошові стягнення.

Зазначено, що 31 січня 2023 року ВАКС після чергової неявки суд постановив здійснити привід обвинуваченого до Вінницького міського суду для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції з ВАКС або шляхом забезпечення його участі в режимі відеоконференції з застосуванням власних технічних засобів.

Фото zaxid.news