Нова школа на Поділлі: у Вінниці показали, як виглядає спортивне ядро закладу. ВІДЕО

11:20
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці показали як виглядає стадіон та зали для занять спортом у новій школі на Поділлі.

Відео багатофункціонального стадіону та трьох спортивних залів школи на Поділлі опублікував на своїй сторінці міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

Тут вже з вересня відбуватимуться уроки фізкультури. Два спортзали призначені для командних видів спорту – для волейбольних та баскетбольних матчів. Окремо є гімнастичний зал, а ще – роздягальні з душовими.

Стадіон для мініфутболу (42х24 м) має штучне покриття, поруч розміщений глядацький сектор. На баскетбольному майданчику (26х15) можна грати теніс та бадмінтон. Окремо облаштовані два волейбольних майданчика. Підготовка з легкої атлетики передбачає зону для стрибків з місця та в довжину, а також – бігові доріжки з гумовим покриттям на 100 та 200 метрів.

– Це все – для учнів нової школи на Поділлі. Прогулювати такі уроки фізкультури школярам точно не захочеться. У Вінниці мають зростати здорові, активні діти. І вони повинні мати гарні умови для розвитку свого спортивного таланту. Упевнений, на цих майданчиках набиратимуться досвіду майбутні чемпіони.

Комплекс дуже доречний і для молодого, але густонаселеного району, де багато молоді. Стадіон стане магнітом для усіх, кому подобається динамічний спосіб життя – незалежно від віку, – пише міський голова.

Відео – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Читайте також: Уряд відновив фінансування будівництва школи на Поділлі у Вінниці

Читайте також: “Немає сенсу щось змінювати”: у міськраді розповіли, чому школа на Поділлі залишиться гімназією

Читайте також: Як будують нову вінницьку школу: у мережі з’явилося відео процесу будівництва

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.