В “Укренерго” скасували вимірювання фактичного рівня споживання з 9 по 24 липня

18:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

В “Укренерго” скасували вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області з 9 по 24 липня. В цей період в кожній області на одну добу планували скасовувати ГПВ. Наразі вимірювання планується здійснити згодом.

Як зазначається в телеграм-каналі “Укренерго”, завтра, 9 липня, обмеження діятимуть протягом доби для всіх регіонів України.

За прогнозом, з 05:00 до 14:00 – обленерго застосовуватимуть 2 черги графіків відключень, з 16:00 до 22:00 – 4 черги графіків відключень, в інші години – 3 черги.

Вказано, що вимірювання фактичного рівня споживання скасували через значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку.

– У відповідь на численні звернення обленерго, «Укренерго» скасовує проведення вимірів у вказаний період. В таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні, – йдеться в повідомленні.

При цьому, режимні виміри в літній період будуть проведенні пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря.

Нагадаємо, раніше в “Укренерго” анонсували зміну графіків відключень у період 9 по 24 липня. На Вінниччині світло мали не вимикати 16 липня.

Де шукати інформацію

Дізнатись, коли у вашій оселі не буде світла, можна кількома способами:

1. У розділі “онлайн графік погодинних відключень”, за допомогою пошуку по адресі можна побачити заплановані відключення (за ЦИМ посиланням).

2. Зайти в особистий кабінет на сайті АТ “Вінницяобленерго”.

3. У розділі “графік погодинних відключень” опубліковано орієнтовний графік ГПВ та інформацію щодо черг ГПВ. На сторінці за ЦИМ посиланням можна завантажити файл, знайти там свою адресу і чергу по ній. Потім – подивитись години ймовірного відключення світла у таблиці.

4. В чат-ботах: “Viber“ та “Telegram“.

Більше про різновиди графіків – ТУТ.

Ілюстративне фото – “UAportal”

Читайте також: У “Вінницяобленерго” оприлюднили інформацію про години можливого застосування ГПВ з 1 до 21 липня

Читайте також: Чому за графіком має бути відключення, а світло є, – пояснення “Вінницяобленерго”

Читайте також: У “Вінницяобленерго” пояснили, чому можуть не співпадати дані щодо відключень, вказані “Укренерго” та обленерго

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.