В Україну доставили першу партію “Молнупіравіру” для лікування COVID-19

10:53
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Україна придбала 60 тисяч курсів препарату “Молнупіравір” для лікування COVID-19. Найближчим часом американський препарат розподілять та відправлять по регіонах.

Як повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я, до квітня 2022 року в Україну надійде ще 240 тисяч курсів препарату.

“Молнупіравір” – це препарат прямої дії, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду, чим запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби. Препарат випускається у формі пігулок, не має особливих вимог зберігання і його зручно приймати.

“Молнупіравір” зареєстрований та дозволений до екстреного застосування у США, Японії, Великій Британії та інших країнах. Джерело – МОЗ

– Роботу над контрактуванням «Молнупіравіру» ми почали ще у листопаді, під час підготовки до чергової хвилі COVID-19. Зараз ці ліки допоможуть нам у боротьбі з захворюванням та збережуть життя пацієнтам із груп ризику. Я вдячний колегам та партнерам за оперативну роботу та закупівлю цього препарату, – цитують міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Вказується, що виробником препарату є американська фармацевтична компанія Merck Sharp & Dohme. Також до квітня 2022 року в Україну надійде ще 240 тисяч курсів препарату.

Підкреслюється, що першочергово ці ліки призначатимуть пацієнтам із груп ризику, щоб убезпечити хворих від переходу із легкого ступеня тяжкості захворювання до середнього та важкого.

Підбірку новин щодо коронавірусу, карантину та вакцинації можна знайти на нашому сайті ТУТ.

Фото – kumparan.com

Читайте також: Для користування в лікарні та вдома: Вінницька облрада передала 903 кисневих концентратори громадам області

Читайте також: На Вінниччині працює 46 мобільних бригад з вакцинації від COVID-19

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.