В Україні запроваджують візовий режим для росіян

15:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

Кабмін ухвалив рішення щодо припинення дії угоди з росією про безвізовий режим. Відтак, без отримання візи росіяни не зможуть потрапити до України. Рішення набуде чинності з 1 липня. 

Про це йдеться в Telegram-каналі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Задля протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави Уряд на виконання доручення Президента України щойно ухвалив рішення про припинення дії угоди з рф про безвізовий режим. Росіяни не зможуть потрапити в Україну без отримання візи. Рішення набуває чинності з 1 липня цього року, – зазначено в дописі посадовця. 

Раніше сьогодні рішення про візовий режим з країною-агресором анонсував Президент Володимир Зеленський. Відповідний допис було опубліковано на Telegram-каналі очільника держави.

У межах протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави запропонував Кабінету Міністрів опрацювати питання перегляду режиму в’їзду російських громадян на територію України. І сьогодні Кабмін має ухвалити це важливе рішення – Постанову “Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації та застосування деяких міжнародних договорів України з Російською Федерацією”, – зазначалось в дописі Президента. 

Ілюстративне фото – detector.media

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.