В СБУ надали правову оцінку поїздці колишнього голови Вінницької облради у Придністров’я. ДОКУМЕНТ

10:55
Автор: Vежа

СБУ дала відповідь щодо поїздки голови Вінницької облради часів Януковича у самопроголошене Придністров’я. Фактів вчинення правопорушення не виявили. 

Про це йдеться у письмовій відповіді Управління СБУ у Вінницькій області на звернення Олексій Назаренка, голови організації “Лютич”.

Нагадаємо, що Сергій Татусяк, колишній голова Вінницької обласної ради та керівник ГО “Єврорегіон “Дністер”, 18 лютого відвідав самопроголошене Придністров’я. Разом із ним на зустрічі “Союзу промисловців, аграріїв і підприємців Придністров’я” був також гендиректор компанії “ПодiлляАгроЗахист” Олександр Суворов. Детальніше про цю зустріч – ТУТ.

На фото Сергій Татусяк – четвертий

Після того, як про поїздку стало відомо назагал, організація “Лютич” з Вінниці заявила, що подала звернення до СБУ, аби там надали правову оцінку діям Сергія Татусяка. На їхню думку, такі дії є нічим іншим, як легітимацією самопроголошеної Республіки Придністров’я, і сприяють погіршенню репутації України. 23 березня їм надійшла відповідь:

– “За результатами перевірки інформації фактів вчинення кримінального правопорушення, досудове розслідування якого віднесено до компетенції СБУ, не виявлено. Водночас вказана інформація буде використана у подальшій оперативно-службовій діяльності”.

 

Документ – наданий організацією “Лютич”
Фото – 

Читайте також: У Придністров’ї перейшли на казармений стан і застосовують безпілотники, – Коровій

Читайте також: Голова Вінницької облради часів Януковича відвідав самопроголошене Придністров’я. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.